| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |
Lepsza strona miasta - www.czeladz.org.pl

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy techniczne
Autor Wiadomość
Łukaszew 
Zainteresowany

Wysłany: |3 Paź 2012|, 12:31   

Marcin Boruta napisał/a:
zaznaczasz tekst w poście który chcesz cytować, klikasz w tym poście przycisk "cc" i przenosi Ci się to do okienka szybka odpowiedź na dole strony

dzięki :!: :)

pllo 

Wysłany: |27 Cze 2014|, 20:13   

O czym to świadczy, że ta strona dzisiaj pozycjonuje się, jak nigdy, na drugim miejscu w wyszukiwarce?

Maja-M 

Grupy: AdministratorModerator

Wysłany: |28 Cze 2014|, 11:37   

Jest kilka przyczyn w zależności od przeglądarki i komputera z którego korzystasz. Oznaczać to może głównie, że:
- Moja Czeladź odnotowała najwięcej wejść i odsłon w ostatnim czasie, przez co "przeskoczyła" inne strony w wyszukiwarce,
- Ty pllo wchodzisz na czeladz.org.pl o wiele częściej niż ostatnio i Twoja przeglądarka/ komputer zapamiętały Twój wybór i z automatu wypozycjonowały Ci tę stronę wyżej.

Skoro mówisz, że podskoczyła to aż sobie sprawdzę statystyki Mojej Czeladzi na ten rok :hyhy:

Aga.T. 
Zainteresowany

Wysłany: |1 Lip 2014|, 12:47   

Nie wiem czy piszę we właściwym miejscu - z góry przepraszam - ale na dole strony są buttony, drugi jest z rozkładem jazdy mini busów, nie wiem jak linia C ale M od dawna ma ciut zmieniony rozkład jazdy...

Maja-M 

Grupy: AdministratorModerator

Wysłany: |2 Lip 2014|, 10:27   

Z tymi rozkładami to jest tak, że od dawna chcieliśmy to zmienić ale jakoś nigdy nie ma czasu... W wakacje nad tym popracujemy :)

pllo 

Wysłany: |20 Gru 2015|, 18:09   

Ktoś mi może pomóc? Jak na forum ogłosić ankietę? Pewnie gdzieś to jest ale nie mogę oszukać, Dlaczego nikt nas o nic ostatnio nie pyta? To forum jak żadne inne narzędzie nadaje się do takich pytań jak najbardziej. Pytajcie, romawiajcie, bo Was jak dotąd pomniać ędą

czupakabros 
Nowy w mieście

Wysłany: |1 Sty 2016|, 13:05   

Witam. Powiedzcie czemu żeby odpowiedzieć na artykuł np. o smogu muszę mieć konto na jakimś debilnym fejsie? Czy to jest jakiś wyznacznik statusu społecznego? Czy to jest jakiś wymóg? :wsciekly:

le_szek 
Nowy w mieście

Wysłany: |7 Sty 2016|, 16:08   

pllo napisał/a:
Ktoś mi może pomóc? Jak na forum ogłosić ankietę? Pewnie gdzieś to jest ale nie mogę oszukać,

Tworząc nowy temat na dole (pod Dodaj załącznik) masz pole tworzenia ankiety.

Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, potem pokona doświadczeniem.

Odpowiedz do tematu