Forum Moja Czeladź
Forum Mieszkańców Czeladzi - www.forum.czeladz.org.pl

Pogaduchy - Praca w centrach logistycznych

Kuba - |5 Sty 2010|, 19:16
Temat postu: Praca w centrach logistycznych
Witam.
Mam 24-letniego kuzyna poszukującego pracy jako operator wózka widłowego. Niestety nie możemy wspólnymi siłami znaleźć kontaktu do Panattoni Park, ani do magazynów obok Platformy. Jeżeli ktoś by miał jakiś numer telefonu do w/w firm lub wiedział o wolnym miejscu w podobnych magazynach w Zagłębiu prosił bym o kontakt PW.

Dzięki z góry :)

Kocurek - |5 Sty 2010|, 19:56

Najlepiej pofatygować się osobiście. Zawsze się można czegoś dowiedzieć na miejscu.
anula - |5 Sty 2010|, 20:32

Z tego co wiem w Panattoni nie ma żadnej osoby, z która można porozmawiać w jakimś konkretnym temacie (jeżeli chodzi o pracę- równiez).
Kuba - |5 Sty 2010|, 20:35

anula napisał/a:
Z tego co wiem w Panattoni nie ma żadnej osoby, z która można porozmawiać w jakimś konkretnym temacie (jeżeli chodzi o pracę- równiez).
Ciekawe kto ludzi pracujących tam zatrudnia jeżeli nie wiadomo do kogo się zgłosić i jeden odsyła do drugiego... Znalazłem w internecie numer do Winklera, ale może tam obok jest coś jeszcze?
anula - |5 Sty 2010|, 20:38

Kuba napisał/a:
Znalazłem w internecie numer do Winklera, ale może tam obok jest coś jeszcze?

Jest tam jeszcze McLane. Ale nie tylko. Chyba jeszcze Tadmar ale nie jestem pewna. Cos na pewno :)

Marcin Boruta - |5 Sty 2010|, 21:21

Po 1 primo Panattoni, Alliance, ProLogis to developerzy ! Oni wybudowali magazyny i wynajmują firmom powierzchnie, pracy wam nie dadzą chyba że jesteście specjalistami w zakresie zarządzania tego typu nieruchomościami
Po 2 primo co to są podobne firmy, w każdym parku znajdziesz kilka/naście firm o różnych profilach działalności, choć fakt specyfika obiektów powoduje że większość nich zatrudnia magazynierów i operatorów wózków widłowych
Po 3 primo wystarczy trochę inwencji, podjechać zapytać ochrony, jakie firmy są na obiekcie, bo nawet ja wszystkich nie znam ;) zostawić u nich CV, chyba że wpuszczą na obiekt to można bezpośrednio. Jak już wiemy jakie firmy szukamy ich strony internetowej. Każda ma na 100% zakładkę kariera tam jest na pewno adres gdzie mozna przesyłać CV. Warto wysłać nawet wtedy gdy nie ma rekrutacji !

W Panattoni Park Czeladź mamy obecnie tylko Saint Gobain Sekurit
W Alliance Silesia : Winkler, Agata Meble, Tadmar, Eurocash (były McLane), Gefco

inne parki w okolicy ProLogisPark Dąbrowa Górnicza, ProLogis Park Będzin I i II, ProLogis Park Sosnowiec, Śląskie Centrum Logistyczne Sosnowiec, Panattoni Park Mysłowice, ProLogis Park Chorzów

życzę powodzenia

Kuba - |5 Sty 2010|, 21:30

Marcin Boruta napisał/a:
inne parki w okolicy ProLogisPark Dąbrowa Górnicza, ProLogis Park Będzin I i II, ProLogis Park Sosnowiec, Śląskie Centrum Logistyczne Sosnowiec, Panattoni Park Mysłowice, ProLogis Park Chorzów
Tyle to też znalazłem. Pisząc, że szukałem kontaktu do Panattoni chodziło mi właśnie o firmy wewnątrz. Nie znalazłem niestety tych firm wewnątrz Alliance Silesia, ProLogis Będzin I i II itp. Dzięki za pomoc :)
Marcin Boruta - |5 Sty 2010|, 21:52

No to źle Cię zrozumiałem ale nie dziw się ;)

Będzin :
JAS-FBG tutaj możesz nie wysyłać ;)
SDU Technika Złączeniowa
Procan Logistyka
Sygel Jool obecnie Tradis
KKI Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne

Sosnowiec
ABC Data
Lekkerland
Delta Plus
Ponetex
Wincanton

Chorzów
Kuhne Nagel
C.Hartwig Gdynia

Sosnowiec ŚCL
Calamus Rotan Sp. z o.o.
DACHSER Sp. z o.o.
DKM-DROG Sp. z o.o.
Kolporter S.A.
ND Polska Sp. z o.o.
No Limit Logistyka
Multi-ex S.A.
Manuli Hydraulics Polska S.A.
Saol Sp. z o.o oraz Carey Agri International Poland Sp. z o.o (CEDC)
Spedimex Sp. z o.o.
PPG

Dąbrowa
Kamis
Fiege
DHL (podobno się wynosi)
JAS-FBG nie wysyłaj ;)

Mysłowice
ND Logistics
ROHLIG SUUS

to tyle pamiętam tak na szyblo

Kuba - |5 Sty 2010|, 21:54

Okeeej, dziękuję bardzo Marcinie ;) pomogłeś :)
Marcin Boruta - |6 Sty 2010|, 00:43

może nie oww ale w okolicy ;)

http://www.pracuj.pl/Ofer...1&webid=1586988