Forum Moja Czeladź
Forum Mieszkańców Czeladzi - www.forum.czeladz.org.pl

Wydarzenia i fakty - AWARIA !!!!!!!

Obserwator - |16 Sty 2006|, 13:18
Temat postu: AWARIA !!!!!!!
To są jakieś jaja - od soboty nie ma ciepłej wody , w mieszkaniach zimno ! Jak długo można tak kpić z ludzi ? Na dworze minusowe temperatury a oni się bawią z awarią !
A super Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa wiesza w niedzielę kartki, że po południu będzie ciepło ! Chyba w Afryce .
SKANDAL !!!!!!!!!!

Trzeci dzień ogrzewania mieszkań za pomocą różnego rodzaju grzejnikow na prąd.
Kto odda pieniądze za tak duże zużycie prądu ? CSM powinna coś zrobić .

SKANDAL !!!!!!!!!

Marcin Boruta - |16 Sty 2006|, 17:04

http://www.sosnowiec.info...919f311f2fd0748

a tutaj pisze cytuję :

Cytat:
W centrum zarządzania kryzysowego wojewody było spokojnie: - Nawalił kocioł grzewczy w Wojkowicach. Mieszkańcy są powiadomieni o awarii, rozumieją, nie odbieramy żadnych interwencji - mówili nam pracownicy centrum.
:)

a szczerze, współczuję

Obserwator - |16 Sty 2006|, 19:32

" w centrum zarządzania kryzysowego u wojewody było spokojnie "
Czy ja śnię czy to komedia Bareii ?

piekamil - |17 Sty 2006|, 10:13

a kto z mieszkańców wie o jakimś centrum u jakiegoś wojewody?
może jeszcze w CSM było spokojnie?

Obserwator - |17 Sty 2006|, 15:58

W ukochanej CSM jest zawsze spokój od kilkunastu lat ........niczym niezmącony spokój.....spokój ponad wszystko.......spokój............ :mrgreen: Nic ich nie rusza :mrgreen:
MiCzel - |17 Sty 2006|, 21:43

A w TV wystapił prezes CzSM i powiedział,że ludzie nie ponieśli żadnych kosztów w związku z awarią , bo przeciez na kaloryferach wiszą podzielniki i wszystko gra .
Ale myślenie !
Prezes zapomniał chyba ,że przez kilka dni każdy dogrzewał się czym mógł , czyli zużycie prądu razy 5 !
Fajna ta nasza spółdzielnia mieszkaniowa............................................. 8)

piekamil - |18 Sty 2006|, 21:57

dajcie mi mejla do tego buraka. taki ignorant może tylko wychować się na monopolu państwowym. a nasze media nie lepsze, bo dziennikarze nie myśleli pewnie jak rozmawiali z tym "specjalistą". czuję obrzydzenie
Obserwator - |19 Sty 2006|, 10:38

piekamil napisał/a:
dajcie mi mejla do tego buraka. taki ignorant może tylko wychować się na monopolu państwowym. a nasze media nie lepsze, bo dziennikarze nie myśleli pewnie jak rozmawiali z tym "specjalistą". czuję obrzydzenie

prezes@czsm.czeladz.pl

Hondzia44 - |20 Sty 2006|, 16:52

Czeladź ostatnio sławna w tv... jak nie spalony bar to jakaś awaria...
brrr ale zimno było..koczowałam w polarze :D

Marek - |5 Lut 2006|, 23:29

Wiem, że po terminie, ale............. Sam doświadczyłem tej awarii, i też mi się nie uśmiechało, ale z pewnego jak najbardziej źródła wiem, że to nie opieszałość i lenistwo naszej spóldzielni to spowodowało. Awaria okazała się na tyle poważna, że niestety musiała tyle potrwać. To że jakieś cymbały od razu dzwoniły do TV zamiast się wcześniej coś dowiedzieć, to już inna bajka..... Coż mentalnść....... Skończe krótko: Awaria była konkretna i niestety musiało to trochę potrwać.